הקלטת תופים

הקלטת תופים הינה פעולה מורכבת הדורשת מיומנות, ידע ונסיון רב מצד הטכנאי על מנת להגיע לתוצרים איכותיים המתאימים לדרישות הפרוייקט וההפקה. במסגרת התהליך ומעבר לבחירת הנגן - ישנה חשיבות רבה לחדר ההקלטה, לסט התופים המוקלט, לטכנאי והנסיון שלו וכמובן לאיכות ומגוון הציוד הנמצא באולפן.

אולפן הקלטות מקצועי מכיל את כל האלמנטים הללו בצורה זו או אחרת ומאפשר למוסיקאים ולמפיק להגיע לתוצאות הנכונות ביותר עבורו תוך מתן מענה וורסטילי למגוון צרכים וסגנונות. צורות הקלטה שונות ושימוש במגוון רחב של ציוד הקלטה מאפשר לנו להעניק אפשרויות רבות ומגוונות של הפקת סאונד תופים בהתאם לצרכי ההפקה ולרצון המוסיקאים.

ברשותנו מגוון רחב של קדם מגברים וינטאג' וחדשים, טרנזיסטורים ומבוססי מנורות מבית Neve ,Telefunken ,RCA, Auditronics ועוד.
בשילוב עם קו רחב של מיקרופונים אנו מעצבים את הסאונד המוקלט בהתאמה מוחלטת לדרישות ההפקה.

באולפן סט Yamaha Rock Tour Custom משנות ה-80 (22", 16", 12",10") סטנדים ואביזרים.
ניתן כמובן להביא כל סט אחר במידה ומעוניינים במערכת ספציפית. (באולפן מעלית וחניה קרובה לצרכים אלו(

כחלק משירותי האונליין שלנו ומתוך הבנת הצרכים העכשויים של אולפן הקלטות ביתי ושל מפיקים מוסיקליים ואולפני פרוייקטים רבים - אנו מציעים הקלטת תופים חיים עבור השירים שלכם בשיתוף המתופף טל רונן (הקרטל, J.viewzועוד ... ).

הקלטת התופים לשירים שלכם תתבצע באולפן על גבי מערכת התופים של טל (AB Drums ומצילותSoultone ) כאשר תמחור שירותי האונליין להקלטת תופים כוללת את האולפן, הטכנאי והמתופף.

לקוחות האונליין שלנו נהנים מתיקיה פרטית ומאובטחת בשרת שלנו.
שולחים אלינו את השיר שעליו מעוניינים להקליט תופים חיים במייל או ישירות לשרת (ללא תופים בצירוף BPM ) ניתן לשלוח תפקיד תופים כתוב או קובץ אודיו עם תופים ממוחשבים כרפרנס.
אנו מבצעים הקלטה איכותית של תפקיד התופים כאשר ניתן לקיים במהלך הסשן שיחת וידאו באמצעות Skype.
עם סיום ההקלטה אנו מעבירים לתיקיה הפרטית שלכם בשרת את קבצי האודיו.
הקבצים יוקלטו באיכות המבוקשת על ידכם עד 192KHZ ב- 24 BIT.

לפרטים נוספים והזמנות ניתן לקרוא על שירותי האונליין שלנו וליצור קשר בכל עת.